Akcia
Kód: 000054

Chinínová voda forte 100ml

2,80 € 3,40 € Zľava 18 %
Skladom

Vysoký obsah chinínu, v chinínovej vode Milva stimuluje krvný obeh, spevňuje vlasové folikuly, stimuluje rast zdravých a silných vlasov, redukuje a výrazne zlepšuje neprirodzenú stratu vlasov.

Kategória: Chinínové vodičky

Chinínová voda FORTE 100ml

Obsahuje o 40% viac chininu

 

Vysoký obsah chinínu, v chinínovej vode Milva stimuluje krvný obeh, spevňuje vlasové folikuly, stimuluje rast zdravých a silných vlasov, redukuje a výrazne zlepšuje neprirodzenú stratu vlasov. Chinín je vhodný pre prechodnom vypadávaní vlasov, pri vypadávaní vlasov na základe stresu, pre poškodené a zničené vlasy.


Prečo si vybrať tento produkt?
Hlavne ak ide o dlhodobý problém vypadávania vlasov, je lepšie začať silnejšími opatreniami. Na začiatok je tento prípravok (podobne ako chinínová voda so ženšenom) vhodnejší než klasická chinínová voda vďaka intenzívnejšiemu pôsobeniu. Rýchlo pomôže obrátiť tendenciu vypadávania vlasov a stimuluje ich rast. Neskôr sa môže nahradiť klasickou chinínovou vodou. Taktiež, pokiaľ ide o sezónne vypadávanie, je to jednoduché, efektívne a rýchle riešenie problému. Pokiaľ ide o vlasy, ktoré ťažko znášajú / nepotrebujú časté umývanie ale potrebujú starostlivosť, je to vhodná a plnohodnotná náhrada šampónov z chinínovej série.


Použitie:
Aplikovať priamo na pokožku vlasov ku korienkom a jemne vmasírovať. Bez oplachovania.


Skladovanie:
Uchovávajte v originálnom obale pri teplote 5-25°C na miestach mimo dosahu detí.Tento produkt nebol testovaný na zvieratách.

 

 


INCI: Aqua, Quinine HCl dihydrate, 2-Bromo-2-nitropropane-1,3-diol, CI17200

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: