Novinka Tip
Kód: 000039

Milva hĺbkovo čistiaci krémový šampón 200ml Deep Cleansing Shampoo

3,90 €
Skladom

Tento šampón čistí ťažké tuky, chemické a mechanické nečistoty, ktoré sa nahromadili na vlasoch a vlasovej pokožke a ktoré sa objavili po použití mnohých kozmetických prípravkov alebo od hrubého každodenného znečistenia. Produkt obsahuje detergenty rastlinného pôvodu (silno zvlhčujúce zložky s predĺženým účinkom), tonizujúci bylinkový komplex a prísadu pre ľahké rozčesávanie.

Kategória: Šampóny

Hĺbkovo čistiaci krémový šampón 200ml
 

Deep Cleansing Shampoo

 

Tento šampón čistí ťažké tuky, chemické a mechanické nečistoty, ktoré sa nahromadili na vlasoch a vlasovej pokožke a ktoré sa objavili po použití mnohých kozmetických prípravkov alebo od hrubého každodenného znečistenia. Produkt obsahuje detergenty rastlinného pôvodu (silno zvlhčujúce zložky s predĺženým účinkom), tonizujúci bylinkový komplex a prísadu pre ľahké rozčesávanie. Pred novým stylingom dôrazne odporúčame umývať vlasy týmto šampónom.

 


Sumár alebo prečo si vybrať tento produkt:
- vyvinutý podľa amerických noriem a podľa požiadaviek Milady [NEW York],
- určený na čistenie zvyškov stylingovej farby, stylingových produktov alebo iného chemického ošetrenia,
- veľmi šetrný a zároveň bezkompromisný k ťažkým tukom a každodenným nečistotám, ktoré poškodzujú vlasy a sťažujú následný styling,
- obsahuje veľké množstvo ?čistiacich prostriedkov, íl (biely kaolín), hydratačné zložky a prísady pre ľahké rozčesávanie. 


 


Náš tip:
Vlasy odporúčame umývať pomocou tohoto šampón pred každým novým stylingom.


 

Aplikácia:
Na dobre namočené vlasy naneste 8-10 ml šampónu. Jemne rozotrite, až kým sa nezmení na penu a dôkladne opláchnite vodou. 

 

Skladovanie:
Uchovávajte v originálnom obale pri teplote 5-25°C na miestach mimo dosahu detí.


 

 

Tento produkt obsahuje prírodný SLS, vyrobený na rastlinnej báze. Obsahuje 80,54% prírodných zložiek rastlinného pôvodu a 19,46% syntetických doplnkov. 

Tento produkt nebol testovaný na zvieratách.

 

 

 

INCIAqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Urtica Dioica Extract, Sodium chloride, Sodium PCA, Sodium lactate, Wheat Amino Acids, Symphytum officinale Root Extract, Trigonelle foenum graecum Seed Extract, PEG-200 Hadrogenated Glyceryl Palmate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Kaolin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium sorbate.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: