NOVINKY

arr3Milva - chininový zázrak  Po měsíci testování se dostavil výsledek! A jaký? Dlouhodobě mi padali, zdůrazňuji PADALI vlasy,... arr3Milva cosmetics : Šampóny HUMA a ŽENŠEN A CHINÍNPrajem krásny slnečný pondelok :) Aj vy ste, tak ako ja, plné energie z tohto nádherného počasia?... arr3zázrak na popraskané a suché päty od Milvy.Ahojte. Snažím sa aby na blogu bol pravidelný prísun článkov, takže dúfam, že sa mi to aj podarí.... arr3MILVA | QUININE FORTE SHAMPOO & MASK    Bol upršaný novembrový deň, keď som sa rozhodla že je na čase navštíviť kaderníčku. Moje... arr3Šampóny pre rôzne ročné obdobiaVlasy nie sú týrané len stresom. Okrem každodennej rutiny na vaše vlasy má badateľný vpyv aj počasie... arr3RECENZIA : Milva - Hair Repair .Ahojte. Dnes som si pre Vás pripravila recenziu na šampón, ktorý používam už dlhšiu dobu . A šampón...

TOVAR V AKCII

cena 23,25 EUR
skladom
cena 4,20 EUR
skladom
cena 4,50 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Informácie o doručení
Informácie o doručeníNaše objednávky Vám budú doručované prostredníctvom kuriéra GLS - dopravná spoločnosť.

Možná je platba na dobierku a platba kartou. Cena poštovného je 2,50 EUR.

Doručenie je do 24 hodín od odoslania zásielky. Nakúpte za 20,00 EUR a máte dopravu zdarma!

Aby Vaša objednávka bola doručená hneď na prvý pokus, prosím uvedte adresu, na ktorej sa zdržujete.

Štandardná balíková doručovacia služba

 

V ideálnom prípade je balík doručený priamo vám osobne. Podpisom potom potvrdíte, že doručovacia služba bola úspešná a balík ste prijali. Aj iný člen domácnosti môže za vás balík prevziať.

Ak nikto nie je doma

Po predchádzajúcej dohode s kuriérom GLS požiada suseda, či by mohol balík prevziať za vás. Ak žiadny zo susedov balík neprevezme, GLS vráti balík do regionálneho depa a v ďalších dňoch vykoná druhý a tretí pokus o jeho doručenie.

Ak sa v blízkosti nachádza GLS Balíkomat, bude zaručená zásielka tam, po predchádzajúcej dohode s kuriérom. Dostanete oznámenie formou sms správy, alebo emailom s prístupoým kódom do GLS Balíkomatu.

Oznámenie

Ak sa balík nepodarí doručiť na určenú adresu alebo do GLS Balíkomatu, kuriér zanechá oznámenie o zásielke. Oznámenie obsahuje dôležité informácie, ako sú napríklad meno suseda alebo telefónne číslo na GLS.

 

Nájdite si svoj GLS ParcelShop a Balíkomat

Pre príležitostných odosielateľov sú predajné miesta ParcelShop a nová služba GLS Balíkomat vstupnou bránou k spoľahlivým balíkovým službám spoločnosti GLS. Slúžia ako praktické miesto prijatia a vyzdvihnutia si balíka s dlhou otváracou dobou, zatiaľ čo Balíkomat je otvorený 24 hodín denne. Na Slovensku je viac ako 90 ParcelShopov a 10 GLS Balíkomatov. Sú integrované do existujúcich obchodov všetkého druhu. 


Ukáž GLS ParcelShopy na mape

 

 

V prípade doručovania tovaru do Českej Republiky použite náš partnerský e-shop v ČR www.milvacz.cz


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Dodanie mega rýchle
Majka
12.07.2017 15:32
skvelé
romi
06.06.2017 15:26
Dodanie tovaru
iva
22.07.2016 08:53
spokojnosť
Zuzana
27.06.2016 20:07
spokojnost
mima
13.04.2015 23:05

 

NDM3NzhlMD