Úvod » Masky na vlasy » Milva Chinínová maska 250 ml - extra darček


    

Milva Chinínová maska 250 ml - extra darček

 

skladom

akcia


0x
Dostupnosť: Skladom
Číslo produktu: 000
EAN kod: 3800231670112
Nemožno uplatniť zľavový kupón
8,00 EUR
cena bez DPH : 0,00 EUR
cena s DPH (20 %):
0,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Chinínová maska 250ml  - extra darčekPre nás znamená leto, slnko, more, pláž a bazén - odpočinok a relax. Pre naše vlasy je to ale záťaž.

Naša pokožka si dokáže pod vplyvom slnka vytvoriť chrániacu vrstvu proti UV žiareniu, ale vlasy nedisponujú ochrannými mechanizmami proti škodlivým vplyvom prostredia, preto ak sa nechránia pred slnečným žiarením, strácajú dokonca pigment, sú svetlejšie, matnejšie, lámavé, strácajú elasticitu, pružnosť a lesk, preto začínajú skôr starnúť.

My na dovolenke načerpávame silu, naše vlasy však potrebujú energiu aby odolali chlórovanej vode, slanej vode a UV žiareniu. Práve preto by sme im mali aj v lete venovať mimoriadnu a starostlivosť a pozornosť.

Pripravte Vaše vlásky na leto a dodajte im dôležité látky, ktoré pre námahu stratia! Doprajte im extra porciu starostlivosti.

Vlasové masky obsahujú regenerujúce látky vo vysokej koncentrácii, ktoré sa neusídlia len na povrchu vlasov, ale sa do nich vstrebú a účinkujú aj tam. Ak masky používame aspoň raz týždenne, dokážu dlhodobo chrániť a  napraviť vlasové štruktúry, ktoré sú v lete vystavené námahe.

Od 15.5.2018 máme pre vás nasledovnú ponuku:

Pri kúpe 4 kusov a viac produktov / výrobkov / Vám ako darček pridáme k Vašej objednávke masku na vlasy, minimálna hodnota nákupu musí byť 8€. Balíčky sa počítajú ako jedna položka, vzorky zadarmo sa nepočítajú. 

Masky si síce nebudete môcť pridať samostatne k Vašej objednávke, ale po splnení uvedených podmienok Vám ju k V€ašej objednávke Milva – tím veľmi rád pridá.

Platnosť akcie: pokiaľ je zverejnená na našej webstránke, alebo do odvolania. Prípadne sa informujte na milva.objednavky@gmail.com alebo telefonicky na 0948 776 032, online cez chat,  alebo cez FB správu.

Platnosť ponuky záleží ako od Vášho záujmu tak aj od výrobcu.Maska na vlasy Milva s chinínom

YTljYzVmM