TOVAR V AKCII

cena 21,90 EUR
nie je skladom
cena 20,00 EUR
nie je skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


O nás a prebiehajúce súťaže
Bližšie informácie o výhre

Veľká súťaž s Milvou o all inclusive dovolenku pre 2 osoby! 

 

Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte s Milvou exkluzívnu dovolenku v Bulharsku pri Čiernom mori


Zapojiť sa do súťaže je veľmi jednoduché. Stačí si objednať cez www.chinin.sk alebo www.chinin.shop naše produkty v minimálnej hodnote 15.00 eur (poštovné sa nepočíta) a odpoviete „Ano“  v objednávacom formulári na otázku: „Máte záujem o účasť v súťaži?“ Každý kto splní tieto dve podmienky bude zaradený do žrebovania, ktoré sa uskutoční 1.8.2018. Žrebovať budeme a nasledovne aj zverejníme na web stránkach a fb číslo vyžrebovanej faktúry. Preto keď obdržíte svoj nákup odložte si faktúru do 1.8.2018 kedy sa dozviete či práve vy idete na dovolenku.
1.8.2018 vložíme do nádoby všetky čísla súťažných faktúr a vytiahneme jedno číslo – číslo výhernej faktúry. 
Informácie o výhre = dovelenka

Dovolenka, ako sme už písali bude na bulharskom pobreží, pár kilometrov pod letoviskom Sozopol v nádhernom resorte DUNI.


Pobyt pre dve osoby all inclusive na 7 nocí v dvojlôžkovej izbe s výhľadom na more, v 5 hviezdičkovom hoteli Marina Beach priamo pri pláži v hodnote 1300 eur + letenky tam a späť a transfer letisko Burgas- Resort Duni- letisko Burgas, hradí Milva Slovensko.
Pobyt zahŕňa: 7 nocí, all inclusive, parking, slnečníky a lehátka pri bazéne aj pri pláži, aqua park v resorte, plažové uteráky a turistický poplatok.

Celková hodnota výhry bude oznámená po zabezpečení leteniek na mená výhercov.
  
Video resortu : https://youtu.be/nIZDeMCwG_Q

Každý sa zúčastní na na súťaži toľkokrát koľkokrát nakúpi a zárovveň splní podmienky.

O nás

Spoločnosť Milva Cosmetics s.r.o. bola založená v roku 2014. Predovšetkým sa zaoberá predajom vlasovej a pleťovej kozmetiky a takťiež sa zameriava na vývoj a predaj kozmetických prípravkov s prírodnými aktívnymi zložkami kombinované s ich pomocnými látkami. Našov snahou bolo dostať na trh Vami obľubené chinínové produkty, ako aj priniesť produkty nové, menej známé.

 

Značka Milva bola založená pre vývoj kozmetických vlasových produktov, ktoré  sa predávajú na bulharskom trhu už desiatky rokov . Milva  znamená "pohladenie" . Existujú šampóny, vody, mlieka, mydlá, mastičky a vazelíny.Spoločnosť Milva sa zameriava na vývoj kozmetických prípravkov s prírodnými aktívnymi zložkami obratne kombinované s ich pomocnými látkami . Snaží sa ponúknuť zákazníkom vysokokvalitné a inovatívne produkty vyrobené prevažne z prírodných materiálov. Cieľom je riešiť konkrétne dermatologické problémy a problémy súvisiace so starostlivosťou o vlasy.

 

Dosahujú to prostredníctvom :

• inovatívnych riešení ( tvorba nových produktov, obsahujúcich biely kaolín a čistý borovicový decht , ktorí v sebe spájajú rad bylín na jednej strane, s chinínovými výťažkami a prírodnými olejmi – na druhej strane);

• zamerania na konkrétne kozmetické a zdravotné problémy ( vypadávanie vlasov, lupiny ,akné, problematické päty a chodidlác, atď.)

• neustálej spätnej väzby s lekárnikmi s cieľom zlepšiť a aktualizovať svoje výrobky podľa špecifických požiadaviek a potrieb spotrebiteľov ;

• kombinácii moderných s tradičnými výrobnými postupmi, ktorých cieľom je vytváranie malých sérií výrobkov, ktoré odpovedajú na špecifické požiadavky a problémy ;

• efektívnych riešení pre dosiahnutie optimálnych cien produktov Milva .

 

Zloženie produktov Milva zahŕňa:
• medicínsky biely kaolín (íl);
• chinín;
• čistý borovicový decht;
• prírodné bylinné výťažky zo sumachu, nechtíka, rumančeka, pagaštanu, žihľavy, ruže, medovky, levadule, atď.;
• ružový olej, levanduľový olej, šípkový olej, kakaové maslo;
• Organické výťažky zo ženšenu, aloe vera, zelených olív, propolisu, ylang-ylang, rias, medu, chmeľu, kvasiniek a iné.

 

 

Chcete krásne vlasy? Vypestujte si ich!


Vyhlásenie výrobcu kozmetiky zn. Milva  TU

"Vec: Vyhlásenie výrobcu kozmetiky zn. Milva

 

            Ako výrobca vlasovej kozmetiky zn. Milva týmto vyhlasujeme, že nespolupracujeme a ani sme v minulosti nespolupracovali s obchodnou spoločnosťou Edesa s.r.o., so sídlom A. Hlinku 370/15, 013 01 Teplička nad Váhom, Slovensko, IČO: 50481541, ktorá na Slovensku prevádzkuje internetový obchod www.chininovakozmetika.sk.

            Nie je pravdou, čo sa uvádza na internetovej stránke www.chininovakozmetika.sk, že ponúkaný tovar je „priamo od výrobcu z Bulharska“. Nikdy sme spoločnosti Edesa s.r.o. žiadny tovar nedodali a nefakturovali, nemáme s touto spoločnosťou žiadny kontakt. Od nepravdivého vyhlásenia na stránke www.chininovakozmetika.sk, že predávané výrobky pochádzajú priamo od výrobcu sa dištancujeme. Nevieme, aké výrobky spoločnosť Edesa s.r.o. ponúka a predáva na svojej webovej stránke, no určite vieme, že ich nenakúpila od nás - výrobcu kozmentiky Milva. Požiadali sme našich právnikov, aby podnikli kroky, aby táto klamlivá informácia bola zo stránky www.chininovakozmetika.sk odstránená.

            Pravdou je, že nami vyrábanú kozmetiku zn. Milva, dodávame na slovenský trh výlučne spoločnosti Milva cosmetics s.r.o., so sídlom Poštová č. 345, 946 32 Marcelová, IČO: 36 528 137,  zastúpenej konateľkou p.  Mayou Paulisovou, s ktorou máme dlhoročné dobrú obchodnú spoluprácu. Naše výrobky, pochádzajúce priamo od výrobcu, si naši slovenskí záujemcovia môžu kúpiť od spoločnosti Milva cosmetics s.r.o., ktorá prevádzkuje internetový obchod www. milva.sk alebo www. chinin.sk."

 

YTBmOT