NOVINKY

arr3Milva - chininový zázrak  Po měsíci testování se dostavil výsledek! A jaký? Dlouhodobě mi padali, zdůrazňuji PADALI vlasy,... arr3Milva cosmetics : Šampóny HUMA a ŽENŠEN A CHINÍNPrajem krásny slnečný pondelok :) Aj vy ste, tak ako ja, plné energie z tohto nádherného počasia?... arr3zázrak na popraskané a suché päty od Milvy.Ahojte. Snažím sa aby na blogu bol pravidelný prísun článkov, takže dúfam, že sa mi to aj podarí.... arr3MILVA | QUININE FORTE SHAMPOO & MASK    Bol upršaný novembrový deň, keď som sa rozhodla že je na čase navštíviť kaderníčku. Moje... arr3Šampóny pre rôzne ročné obdobiaVlasy nie sú týrané len stresom. Okrem každodennej rutiny na vaše vlasy má badateľný vpyv aj počasie... arr3RECENZIA : Milva - Hair Repair .Ahojte. Dnes som si pre Vás pripravila recenziu na šampón, ktorý používam už dlhšiu dobu . A šampón...

TOVAR V AKCII

cena 23,25 EUR
skladom
cena 28,00 EUR
skladom
cena 20,00 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

cena 2,80 EUR
skladom
cena 28,00 EUR
skladom


Šampóny pre rôzne ročné obdobia

Vlasy nie sú týrané len stresom. Okrem každodennej rutiny na vaše vlasy má badateľný vpyv aj počasie a ročné obdobie. Či už vlhko, zima, teplo - každé ročné obdobie má svoje špecifiká, ktoré sú pre vlasy priamo hororom, nech už ide o suché, mastné, dlhé, krátke, kučeravé, rovné.


Pre zimné obdobie, ktoré nám už odchodza sú dobré šampóny zamerané na regeneráciu vlasov ako Chinín a ženen alebo Hair Repair. Vlasy posilnia a sú tiež šetrné.
Hitom pre vlasy bez objemu alebo rýchle mastiace sa vlasy ostáva šampón Huma. Poradí si s lupinami, svrbením. Zima už končí a pokiaľ ste ho ešte nevyskúšali, teraz je ten správny čas.

Jar a jeseň sú typické sezónnym vypadávaním vlasov, takže chinínové produkty sú pre toto obdobie najlepšie. Do akej miery zastavia vypadávanie je individuálna záležitosť, vlasy sa predsa tiež potrebujú obnoviť.  Tak ako prebúdza príroda, prebudte aj spiace folekuly. 

Leto, slnko, teplo, sucho, morský vzduch, horský vzduch...
Najlepšie letné šampóny sú pivný, pŕhľava, gaštan, propolis, šipka, decht. Vlasy hlavne ochránia pred prostredím a hydratujú ich. Pivný, gaštanový a propolisový šampón sú výborné pre normálne vlasy, pridajú vlasu lesk, pružnosť, vitalitu. Šípka je zas skvelá voľba pre suché vlasy, alebo vlasy ktoré sú často umývané tvrdou vodou. Zabezpečí im hydratáciu, regenráciu a hebkosť aj pod praživým slnkom. Decht a pŕhľava (ale aj propolis) sú zas pri citlivej pokožke, lupinám, svrbeniu, nadmernej suchote alebo masteniu, štiepeniu končekov atď atď.

Či sa už zameriate na rytmus prírody, alebo riešenie konkrétnych problémov - v každom prípade existuje veľa alternatív a kombinácii a len vaše vlasy vedia, čo im najviac pasuje. Striedaním rôznych šampónov a vodičiek docielite ich plnú výživu a zdravý vzhľad.

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

 

ZDRjMTk5MG