Kód: 000316 | Značka: Heldiva

Krém na holenie Heldiva Prima, 100ml

3,50 €
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
13.10.2022
Kategória: HELDIVA PRIMA
Položka bola vypredaná…

Krém na holenie Heldiva Prima, 100mlKrém na holenie Heldiva Prima je predurčený pre každý typ pokožky na udržiavanie hygieny tváre pre mužov: 

Zmäkčuje bradu, aby umožnil hladšie holenie.
Zvlhčuje, aby umožnil hladké kĺzanie žiletky.
Tvorí bohatú penu.
Aktívne chráni pokožku pred vysúšaním počas holenia.

Krém na holenie Heldiva Prima je po technologickej stránke krém na holenie s klasickým zložením, ktorý zaisťuje udržovanie hygieny tváre pre mužov. Obsahuje:

Myristic Acid/Kyselina myristová - je netoxická, nasýtená mastná kyselina, ktorá sa vyskytuje v živočíšnych a rastlinných tukoch, a ktorá sa používa pri výrobe kozmetiky, mydiel, parfumov a osviežovačov vzduchu. Využíva sa, ako surovina pri výrobe emulgátorov, aniónových a neiónových, povrchovo aktívnych látok, esterov a aróm.

Stearic Acid/Kyselina steárová – nasýtená mastná kyselina, je zodpovedná za tvrdosť mydla a stabilitu peny. Výsledok súhry draslíkovej zásady a kyseliny steárovej je soľ, stearát draselný. Táto soľ  zabraňuje nadbytočnému peneniu, používa sa ako prídavok do zubných pást a krémov, a taktiež ako detergent. Pri výrobe mydla sa niekedy pridáva kyselina steárová priamo k mydlu, nie však viac ako 15% z celkovej hmotnosti zmesi. Kyselina steárová je prirodzene sa vyskytujúci tuk, ktorý sa nachádza aj v našej pokožke. Má skvelé spevňujúce vlastnosti a napomáha dosiahnutiu luxusného a zavŕšeného pocitu z  hotového produktu, tým že odstraňuje „vodnatý“ pocit, a zároveň zabezpečuje konzerváciu hotového produktu. Kyselina steárová sa emulguje prostredníctvom narúšania povrchového napätia elementov, s ktorými emulguje. Schopnosť kyseliny steárovej kombinovať vodu a tuk s nečistotami ju robí výnimočne vhodnou pre čistiace prostriedky, kde oleje a voda môžu odstraňovať nečistoty, ktoré sú nahromadené na pokožke.

Glycerín – prirodzený, mocný, hydratačný agent, ktorý pomáha žiletke s ľahkosťou kĺzať po pokožke a zabraňuje porezaniu a oškreniu. Glycerín má schopnosť priťahovať vlhkosť zo vzduchu a pomáha pokožke si udržať vlhkosť, čím pokožku zvlhčuje, zmäkčuje a zvyšuje jej elasticitu. Obnovuje prirodzenú pH hladinu pokožky a hydratuje do hĺbky. Odstraňuje nepríjemný pocit stiahnutej a suchej pokožky a chráni ju pred škodlivým vplyvom okolia.

Potassium Hydroxide/ Hydroxid draselný – V kozmetike sa používa pri výrobe mydiel, šampónov, krémov a bieliacich látok.

 

Návod na použitie:
Natrite opatrne pokožku tváre s horúcou vodou, (aby bolo možné vydržať na 30 sekúnd, ideálne v sprche alebo s horúcim uterákom). Pár mililitrov krému na holenie rozotrite po pokožke tváre so štetcom. Užite si príjemné a hladké oholenie.

 

Skladovanie:
Uchovávajte v originálnom obale pri teplote 5-25°C na miestach mimo dosahu detí.

 

 

INCI: Aqua, Myristic Acid, Stearic Acid, Glycerin, Potassium Hydroxide, 2-Bromo-2-nitropropane -1,3-diol, Parfum, Citric Acid.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK