Výpredaj
Kód: 000332 | Značka: Heldiva

Baby púder Heldiva Prima, 200ml

3,40 € 6,50 € Zľava 48 %
Skladom
Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
1.2.2023
Kategória: Mimoriadne zľavy

Kozmetický baby púder Heldiva Prima, 200 ml

 

Kozmetický baby púder Heldiva Prima je jemná prášková zmes, ktorá obsahuje mastencový prášok, lyzozým hydrochlorid, levanduľový olej a cédrový olej. Je získaná postupným zmiešavaním s lyzozým enzýmom s mastencovým práškom a následným pridaním éterických olejov. Baby púder je určený na použitie pri každodennej starostlivosti o pokožku bábätiek a detí. Má za cieľ absorbovať nadbytočnú vlhkosť, upokojiť delikátnu pokožku ako aj chrániť pokožku pred zápalmi, vďaka špeciálne vybraným neutrálnym, naturálnym zložkám. Má antiseptické účinky. Púder vytvára ochrannú vrstvu, ktorá je v harmónií s prirodzenou, fyziologickou vrstvou, ktorá pokrýva pokožku a pohlcuje nadbytočnú vlhkosť. To robí produkt ekologicky čistým, neškodným a vhodným pre všetky vekové skupiny, už od 0 mesiacoch.
Kozmetický baby púder je špeciálne vyvinutý s najjemnejším minerálnym mastencom a obsahuje aj vedecky preukázané a klinicky otestované aktívne extrakty liečivých rastlín, ako je céder a levanduľa. Tieto extrakty sú určené, ako efektívne repelentné, deodorujúce, chladiace a upokojujúce látky kozmetických produktov, ako aj prirodzené antibiotikum lyzozým enzýmu, vďaka ktorému má produkt aj protizápalový efekt. Produkt je určený na použitie, ako kozmetický produkt pri každodennej starostlivosti o pokožku bábätka.

 

Odporúčanie:
Špeciálne pokyny pri použití – Kozmetický baby púder Heldiva Prima sa nanáša po každom kúpaní na všetkých záhyboch na lakťoch, kolenách, podpazušiach, krku a pod. Neexistuje pravdepodobnosť predávkovania.

 

Spôsob použitia:
Naneste nežnými pohybmi malé množstvo na pokožku.

 

Upozornenie:
Len na vonkajšie použitie! Pozor! Vyhýbajte sa kontaktu s ústami, nosom a očami!

 

Skladovanie:
Uchovávajte v originálnom obale pri teplote 5-25°C na miestach mimo dosahu detí.

 

 

INCI: Talc; N-acethyl-muramoil-hydrolase hydrochloride; Lavandula Angustifolia Oil; Cedrus Atlantica Oil.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK