Akcia Novinka Tip
Kód: 613 | Značka: Milva

Vianočný balíček pre neho

19,50 €
Skladom
Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
1.12.2022
Kategória: Vianočné balíčky

Vianočný balíček pre neho

Balíček pre mužov s vlasmi. Prečo? Pretože keď odumrú korienky vlasov, bude už neskoro!


Vypadávanie vlasov je jedným z najzávažnejších problémov, ktorý priamo ovplyvňuje sebavedomie a životný štýl každého človeka. Muži nie sú výnimkou. Asi 85 % mužov má problémy s vlasmi – plešatosť v rôznej miere, alebo rednutie vlasov.


Šampón proti vypadávaniu vlasov pre mužov obsahuje bohatú zmes prírodných zložiek, ktoré urýchľujú mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke o viac ako 50%, stimulujú vlasové folikuly a urýchľujú aktívnu fázu rastu vlasov aktiváciou pokojných vlasových folikul. Biologicky aktívny kofeín v šampóne obmedzuje alebo úplne neutralizuje škodlivé účinky dihydrotestosterónu, ktorý spôsobuje atrofiu vlasových folikul. Pravidelné a dlhodobé používanie šampónu zastavuje vypadávanie vlasov, zlepšuje stav vlasov, posilňuje korienky a viditeľne zvyšuje objem a hustotu vlasov.

Balíček sme doplnili o dve chinínové vody Forte a najpredávanejší sprchový gél s horčíkovými soľami a jedinečnou arómou francúzskej magnólie, egyptskej pivonky a afrického moringa, všetko scelené exotickým jantárom, jemným pižmom a vášnivou vanilkou.

 

Obsah balíčka:
1x Milva šampón proti strate a rednutiu vlasov pre mužov, 200ml
2x Chinínová voda forte, 100ml
1x Milva sprchový gél relax, 300ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK