Akcia
Kód: 000088 | Značka: Milva

Balíček na vlasy mastné, lupiny, podráždená, svrbiaca, citlivá pokožka

20,20 € 21,20 € Zľava 4 %
Skladom

Tento balíček je jedinečnou možnosťou vyskúšať najzákladnejšiu účinnú kombináciu produktov Milva pre problematickú vlasovú pokožku, či sú už vaším problémom lupiny, rýchlo mastiace sa vlasy, svrbenie alebo precitlovelosť. Vznikol, aby uľahčil Váš výber produktov.

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Kategória: Podľa typu vlasov

Balíček na vlasy mastné, lupiny, podráždená, svrbiaca, citlivá pokožka

  

Balíček na vlasy mastné, lupiny, podráždená, svrbiaca, citlivá pokožka Milva predstavuje cestu k obnove a posilneniu vašich vlasov. Táto komplexná súprava produktov Milva je navrhnutá tak, aby riešila špecifické problémy s vlasmi a pokožkou hlavy, ktoré vás trápia. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú účinné a pritom jemné riešenie pre svoje vlasy.

 

Prečo si vybrať práve tento balíček:
• Komplexný prístup: Balíček poskytuje holistickú starostlivosť, zameranú na riešenie viacerých problémov s vlasmi a pokožkou vlasov súčasne.
• Antiseptické účinky: Propolis v šampóne pôsobí upokojujúco, bojuje proti lupinám a zápalom, a chráni pokožku hlavy a vlasy pred mikroorganizmami a vonkajšími vplyvmi.
• Posilnenie a regenerácia: Horčík a chinín v produktovom radu posilňujú vlasové folikuly, stimulujú rast vlasov, zabraňujú lámavosti a podporujú regeneráciu.
• Prírodné zložky: Produkty v balíčku obsahujú vysokú koncentráciu prírodných zložiek, ktoré sú známe svojimi liečebnými vlastnosťami.
• Extraordinárna čistiaca moc kaolínu – vyniká svojou schopnosťou hlboko čistiť. Umožňuje aj fyzické odstránenie nečistôt z pokožky a zanecháva ju dokonale čistú. Vlasy získavajú neskutočný objem a vzdušnosť. Postupne znižuje prebytočné mastenie pokožky hlavy. Kaolín je bohatý na mikroprvky (SiO2 - 65,8%, Al2O3 - 15,56%, Fe2O3 - 5,51%, MgO - 1,38%, CaO - 0,8%, TiO2 - 0,71%, MnO - 0,02%, Na2O - 0,68%, K2O - 2,54%, SO3 - 0,43%, P2O5 - 0,17%), a preto poskytuje bohatý zdroj minerálov pre pokožku vlasov.

 

Náš tip:
Mastné lupiny sa od tých suchých odlišujú nielen svojím výzorom, ale aj spôsobom vzniku. Vytvárajú sa na pokožke so zvýšenou produkciou mazu, ktorý pôsobí ako lepidlo a spôsobuje zhlukovanie lupín, ktoré potom tvoria na vlasoch plaky rôznych veľkostí. Takto vytvorené prostredie je ideálne pre rast kvasiniek Malassezia, ktoré urýchľujú tvorbu šupín a sú príčinou lokálneho zápalu a svrbenia. Na základe našich skúseností vám odporúčame alternovať dva typy šampónov s každým umytím vlasov, pričom by ste mali zachovať ich dlhodobé využitie pre dosiahnutie optimálnych výsledkov. Použitie šampónu s obsahom bieleho ílu je prospešné vďaka jeho čistiacim vlastnostiam. Obsah kaolínu zabezpečuje hĺbkové čistenie pokožky a ponecháva ju čistú. Vlasy získavajú neskutočný nadýchaný objem a postupne dochádza k redukcii mastnoty pokožky hlavy. Ďalší šampón s propolisom má antibakteriálne a antifungálne účinky. Propolis ako prírodné antibiotikum ponúka jedinečné vlastnosti, ktoré sú vďaka svojej prírodnosti a odlišnosti nie je možné doistiť k predávkovaniu. Na podporu liečby a výživy pokožky hlavy nezabúdajte pravidelne používať aj vlasovú masku, minimálne raz za týždeň. 


 

Obsah balíčka:
1x Šampón s bielym ílom 200ml: Tento šampón s vysokým obsahom kaolínu účinne čistí pokožku hlavy a poskytuje vlasom neuveriteľný objem a nadýchanosť
1x Šampón Propolis 200ml: Liečivý propolis pomáha v boji proti lupinám, zápalom a šúpaniu pokožky, zatiaľ čo chráni vlasy pred UV žiarením a znečistením.
1x Kondicionér po šampóne chinín, 200ml: Kondicionér uľahčuje rozčesávanie, dodáva lesk a zanecháva vlasy hladké a príjemné na dotyk.
1x Chinínová maska 250ml: Táto maska je hydratačnou bombou, ktorá podporuje regeneráciu a je ideálna pre poškodené vlasy. 
1x Chinínová voda s rozprašovačom 200ml: Voda dodáva vlasom vitalitu a pevnosť, ideálna pre každodenné použitie a rýchlu revitalizáciu.
darček: Mydlo Huma 60g

 

Ako používať produkty balíčka:
1. Aplikujte šampón na mokré vlasy, vytvorte penu a pre maximálny účinok ponechajte pôsobiť 5 minút. Potom dôkladne opláchnite. 
2. Po umytí naneste kondicionér, nechajte pôsobiť 2-3 minúty a potom opláchnite
3. Raz týždenne použite masku Chinín na hlbokú regeneráciu.
4. Chinínovú vodu používajte pravidelne na osvieženie a posilnenie vlasov.

Zažite kompletnú premenu vašich vlasov s balíčkom na vlasy mastné, lupiny, podráždená, svrbiaca, citlivá pokožka a obnovte ich zdravie a krásu. Nestrácajte čas a poskytnúť svojim vlasom tú najlepšiu starostlivosť!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK