Akcia
Kód: 000101 | Značka: Milva

Chinín complete

23 € 25,05 € Zľava 8 %
Momentálne nedostupné

Kľúčom k pekným, dlhým, hustým a hlavne zdravým vlasom je výživa od korienkov.

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Kategória: Podľa typu vlasov
Položka bola vypredaná…

Chinín Complete

 

 

Revolučný balíček kozmetických produktov od Milva, ktorý sa špecializuje na problémy s vypadávaním vlasov a na podporu ich rastu.
Je ideálny pre tých, ktorí bojujú so sezónnym či dlhodobým vypadávaním vlasov, zápasia s vlasmi, ktoré sú oslabené nedostatkom dôležitých látok alebo hormonálnou nerovnováhou, čelia problémom s dlhodobo nerastúcimi vlasmi alebo majú slabé, riedke vlasy bez objemu.


Prečo si vybrať tento balíček:
1. Chinínové produkty sú známe svojou schopnosťou prebúdzať spiace vlasové folikuly a udržiavať ich životaschopnými, spevňujú korienky vlasov, zastaví vypadávanie vlasov a zároveň zamedzujú lámaniu a štiepeniu končekov. Tieto produkty sú synonymom pre pekné, dlhé, husté a predovšetkým zdravé vlasy, ktoré sú vyživované až od korienkov.
2. Samozrejme za lepšiu cenu ako keby ste kúpili samostatné produkty. Tento set je vhodný pre dvojmesačnú kúru, ak ho budete pravidelne používať.


Náš tip:
Pre optimálne výsledky sme pre Vás pripravili rutinu, ktorá zahŕňa používanie Šampónu Chinín 1-2x týždenne, denne aplikovanú Chinínovú vodu do korienkov a Chinínovú masku raz týždenne pre jej regeneračné účinky. Tento balíček je navrhnutý tak, aby poskytoval komplexnú starostlivosť pre vaše vlasy a zároveň ich nezaťažoval.

 

Obsah balíčka:
- 2x Šampón Chinín, 200ml - pre silné a vitalizované vlasy bez známok únavy,
- 2x Chinínová voda, 200ml - pre dennú vitalizáciu vlasových korienkov a ich posilnenie,
- 1x Maska Chinín Forte, 250ml - pre hĺbkovú regeneráciu a obnovu vlasových vlákien.

Zažite premenu svojich vlasov s Chinín Forte Complete a objavte tajomstvo hustých, zdravých a silných vlasov, ktoré vydržia všetky výzvy dňa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK