Kód: 00006901 | Značka: Milva

For her

18,70 €
Skladom

Pre ňu.

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Kategória: Balíčky

For her

Balíček pre ňu

Táto sada je určená najmä pre ženy, ktoré trpia postupnou stratou hustoty, sily a rastu vlasov.


Prečo si vybrať práve tento balíček?
Šampón MilvaLab je produkt novej generácie, ktorý obsahuje zmes aktívnych prírodných zložiek, ktoré urýchľujú mikrocirkuláciu vo vlasovom folikule o viac ako 50%, stimulujú vlasové folikuly a rast vlasov, aktivujú vlasové folikuly. Medzi jeho zložky patrí chinín a tiež prírodné výťažky z brečtanu, ďateliny, klinčekov a extrakt z klíčkov.  Мaximálne účinný, ale pôsobenie šampónu nie je rýchle, drsné a agresívne, ale pomalšie, mäkšie a jemnejšie. Klinické testy vykonané v Taliansku ukazujú, že vypadávanie vlasov sa redukuje a postupne sa zastavuje. Pri dlhodobom, pravidelnom používaní produktu sa hustota vlasov postupne zvyšuje až o 37%. Obsahuje prísadu pre ľahké rozčesávanie. 

Naša chinínová voda je známym bojovníkom tak ako proti nerastúcim vlasom, tak je aj silným spojencom proti vypadávaniu vlasov. Kondicionér je potrebný na to, aby sa postaral o vlasy po celej dĺžke, chránil ich pred poškodením a zároveň ich robí krásnymi a lesklými. Maska je však určená na hydratáciu a výživu vlasov od korienkov. Ak si chcete vypestovať dlhé a zdravé vlasy, nezabudnite pravidelne (aspoň raz za 10 dní) vyživovať korienky vlasov.Náš tip:
Umývajte si vlasy len v prípade potreby – ak sú vlasy špinavé. Neumývajte si vlasy prehnane, pretože ani minerály vo vode nie sú dobrými priateľmi vašich vlasov.
Pravidelne používajte chinínovú vodu. Zo začiatku môžete používať aj každý deň, na suchú pokožku hlavy. Aplikujte priamo na pokožku hlavy a potom veľmi jemne vmasírujte. 
Masku používajte raz týždenne podľa návodu. V príprade mimoriadne mastných alebo mimoriadne suchých vlasov ju môžete tiež použiť ako zábal hodinu pred umytím šampónom. Má nenahraditeľný regeneračný účinok.Obsah balíčka: 
1x šampón proti strate a rednutiu vlasov pre ženy 200ml
1x chinínová voda s rozprašovačom 200ml
1x kondicionér po šampóne chinín 200ml
1x chinínová maska s mandľovým olejom 250ml

 

Skladovanie:
Uchovávajte v originálnom obale pri teplote 5-25°C na miestach mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK