Kód: 000091 | Značka: Milva

For him bold

19,10 €
Skladom

Balíček je vhodný ako pre neho tak aj pre ňu. Pomáha predchádzať vypadávaniu a rednutiu vlasov. Ponúka riešenie hneď na niekoľko vlasových problémov.

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Kategória: Objem a štruktúra vlasu

For Him Bold  

 

Trápi Vás vypadávanie vlasov, kúty alebo sú Vaše vlasy riedke?

Balíček For him Bold  obsahuje top šampóny za rok 2020. Balíček je vhodný ako pre neho tak aj pre ňu. Pomáha predchádzať vypadávaniu a rednutiu vlasov. Ponúka riešenie hneď na niekoľko vlasových problémov.

 

Prečo si vybrať tento balíček?

Pre hustú a zdravú hrivu.
Vysoké množstvo chinínu rýchlo zastavuje vypadávanie vlasov, podporuje a zrýchľuje rast silných, hustých a odolných vlasov.
Vlasy regeneruje a vyživuje od korienkov. 

Šampón Pivné droždie - dlhodobo ozdravuje vlasy, obnovuje ich hrúbku a objem, viditeľne ich posilňuje. Je obohatený o fytesteríny, organické kyseliny, organické aminokyseliny, terpenoidy, taníny, ktoré sú mimoriadne dôležité pre uchovanie vitality, lesku, pružnosti a pevnosti vlasov. 

Šampón Forte – s obsahom o 40% viac chinínu pre maximálny účinok.  Spevňuje vlasové folikuly a stimuluje rast zdravých a silných vlasov. Zobúdza spiace vlasové folikuly a podporuje opätovný rast vlasov na miestách kde prestali rásť. Znižuje alebo úplne zastavuje vypadávanie vlasov

Šampón Kofeín - proti vypadávaniu vlasov podporuje a stimuluje rast vlasov, predlžuje rastový cyklus vlasov a zastavuje účinok dehydrotestosterónu -  hormónu zodpovedného za vypadávanie vlasov.

Chinínová voda s kofeínom proti vypadávaniu vlasov - špeciálne vyvinutá formula na prevenciu a zastavenie všetkých foriem vypadávania vlasov s priaznivým účinkom na vyčerpané vlasy so štiepiacimi sa končekmi, zvyšuje hustotu vlasov.

V závažnejších prípadoch a pri potrebe intenzívnej liečby používať denne.
V ľahších prípadoch 1-2-krát týždenne.
Pri prevencii 1-krát týždenne.

Chinínová voda Forte s rozprašovačom - stimuluje krvný obeh, spevňuje vlasové folikuly, stimuluje rast zdravých a silných vlasov, redukuje a výrazne zlepšuje neprirodzenú stratu vlasov.

Vodičky sú vhodné na každodenné použitie. Aplikujú sa priamo na vlasové korienky bez oplachovania.

 

 

Obsah balíčka:
1x Šampón Pivné Droždie, 200 ml
1x Šampón Forte, 200 ml
1x Šampón Kofeín, 200 ml
1x Chinínová voda s kofeínom proti vypadávaniu vlasov, 100 ml
1x Chinínová voda Forte s rozprašovačom, 200 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK