Kód: 00008401 | Značka: Milva

Kofeín trio

14,40 €
Skladom
Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Kategória: Starostlivosť o vlasy

Kofeín trio

 

Tento balíček sme pripravili exkluzívne pre Vás, aby ste nemali na starosti výber správnych produktov, okrem výberu šampónu vhodného pre Vás. Je mimoriadne vhodný pre veľmi slabé a silno vypadávajúce vlasy.
Chinín zlepšuje mikrocirkuláciu vlasovej pokožky, posilňuje vlasové folikuly a stimuluje rast vlasov.
Kofeín má vazodilatačné vlastnosti, čo zvyšuje prietok krvi. Výskumy na Fakultnej univerzite Friedricha Schillera v Jena preukázali, že kofeín vo vlasových korienkoch môže chrániť vlasy pred negatívnym vplyvom testosterónu, a tým zabraňuje predčasnému vypadávaniu vlasov. Správa z oddelenia dermatológie a alergológie Fakultnej univerzity Friedricha Schillera v Jena ukazuje, že kofeín je schopný neutralizovať nežiadúce účinky testosterónu - hormónu zodpovedného za zníženie aktivity vlasových folikul u pacientov s androgénnou alopéciou (hormonálne vyvolané vypadávanie vlasov). 


Prečo si vybrať práve tento balíček?
Pretože je vhodný pri progresívnom vypadávaní vlasov a odporúčame ho pre mužov a ženy (nad 40 rokov), ktorí používajú kofeínový šampón alebo chinín a kofeín šampón.

 

 
Náš tip:
Vodičku môžete používať každý deň. Aplikujte priamo na vlasové korienky.
Vyživujúca ​vlasová maska s kofeínom a broskyňovým olejom je určená pre normálne, suché a veľmi suché, vyčerpané vlasy. Špeciálne vybrané zložky intenzívne vyživujú vlasy od korienkov po suché konce. Kofeín zlepšuje mikrocirkuláciu vlasovej pokožky, posilňuje vlasový folikul, obnovuje vitalitu vlasov a urýchľuje ich rast. Masku, 30-50ml, naneste na vlhké vlasy a vlasovú pokožku po umytí šampónom. Votrite do vlasovej pokožky a postupne rozneste po celej dĺžke - od korienkov po konce. Rozčešte vlasy veľkým hrebeňom alebo prstami. Po 5-10 min opláchnite vodou. Pre dlhodobý efekt opakujte procedúru raz týždenne.

 

Obsah balíčka:
1x  ​​​vyživujúca ​maska s kofeínom, 250 ml 
1x  chinínová voda s kofeínom, 100 ml
1x výživný kondicionér na vlasy s kofeínom, 200 mlSkladovanie:
Uchovávajte v originálnom obale pri teplote 5-25°C na miestach mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK