Akcia
Kód: 000103 | Značka: Milva

Akciový balíček

12,90 € 14,90 € Zľava 13 %
Skladom

Kľúčom k pekným, dlhým, hustým a hlavne zdravým vlasom je výživa od korienkov.

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Kategória: Podľa typu vlasov

Akciový balíček

 

Tento balíček obsahuje trojicu produktov s chinínom, ktoré sú ideálne pre tých, ktorí začínajú s používaním chinínových prípravkov a majú problémy s pretrvávajúcim a intenzívnym vypadávaním vlasov. Kúpa tohto setu je finančne výhodnejšia v porovnaní s nákupom jednotlivých produktov zvlášť.
Prináša vám prírodnú silu chinínu v troch synergicky pôsobiacich produktoch.


Prečo si vybrať Akciový balíček Milva:
Tento balíček obsahuje prípravky, ktoré sú ideálne na začiatok liečby proti vypadávaniu vlasov. Ak sa rozhodnete bojovať s problémom nadmerného vypadávania, odporúča sa začať s týmto konkrétnym setom. Pre osoby s dlhšími alebo stredne dlhými vlasmi by bolo vhodnejšie zvoliť buď balíček Intenziv care alebo Chinin Forte care +.

Akciový balíček Milva je ideálny pre:
- Osoby trpiace vypadávaním vlasov.
- Tých, ktorí chcú posilniť korienky svojich vlasov.
- Jedincov hľadajúcich efektívnu cestu na rast vlasov.

Obsah balíčka:
1x Chinínový šampón Big 500ml:  Tento šampón je plný vitalizujúcich vlastností chinínu, ktorý aktívne preniká do vlasovej pokožky, podporuje prekrvenie a stimuluje spiace vlasové folikuly. Pravidelným používaním šampónu získate pevnejšie korienky a predídete nechcenému vypadávaniu vlasov.
1x Chinínová voda Forte 200ml: Tento produkt je ideálny na každodenné použitie. Aplikátor v spreji zaručuje ľahkú a presnú aplikáciu priamo na pokožku hlavy, kde dochádza k intenzívnemu povzbudzovaniu vlasových korienkov a posilňovaniu vlasovej štruktúry.
1x Chinínový šampón Forte 200ml: špeciálne vyvinutý prípravok proti vypadávaniu vlasov, ktorý obsahuje o 40% vyššiu koncentráciu účinnej látky chinín.

 

Ako používať:
Začnite používať šampón Chinin Forte tak, že ho nanesiete na vlhké vlasy a ľahko ho vmasírujte do vlasovej pokožky, ponechajte ho na niekoľko minút, aby účinkoval a potom vlasy dôkladne opláchnite. Po spotrebovaní tohto šampónu prejdite na pravidelné používanie šampónu Chinin, ktorý by ste mali aplikovať 2 až 3-krát do týždňa. V prípade chinínovej vodičky Forte ju prvých troch týždňoch nanášajte denne na suchú vlasovú pokožku a neskôr ju používajte v kombinácii so šampónom Chinin po každom umytí vlasov.

S Akciovým balíčkom Milva si zaistíte silné a zdravé vlasy, ktoré budú odolávať každodenným výzvam a budú sa lesknúť prirodzenou krásou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK