Akcia
Kód: 000071 | Značka: Milva

Chinín care +

15 € 18,25 € Zľava 17 %
Momentálne nedostupné

Balíček  je určený na regeneráciu problematických, slabých a vyčerpaných vlasov - vypadávanie, strata prirodzenej vlhkosti, lámavosť, lupiny.

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Kategória: Objem a štruktúra vlasu
Položka bola vypredaná…

Chinín Care+Balíček Chinín Care+ je navrhnutým špeciálne pre posilnenie slabých a vypadávajúcich vlasov. Tento balíček je vašou tajnou zbraňou v boji proti akejkoľvek forme oslabenia vašej koruny krásy – od vypadávania vlasov až po lámavosť a lupiny. Navrhnutý špeciálne pre dlhé vlasy, ktoré vyžadujú extra starostlivosť a podporu rastu. Tento komplexný balíček poskytne vašim vlasom všetko, čo potrebujú, od koreňov až po končeky.

 

Prečo si vybrať práve Balíček Chinín Care+
- Posilňuje slabé a vyčerpané vlasy
- Zabraňuje nadmernému vypadávaniu
- Uľahčuje rozčesávanie a znižuje lámanie vlasov
- Intenzívne regeneruje a obnovuje zdravie vlasov od korienkov až po končeky

 

Náš tip pre neodolateľné vlasy:
Ak sa staráte o dlhé vlasy, ktoré sú navyše náchylné na poškodenie, lámavosť a zauzlenie, je dôležité ich pred umývaním jemne rozčesať. Na uľahčenie tohto procesu a zlepšenie rozčesávania môžete použiť rúžovú vodu Milva, postačí ju len nastriekať pozdĺž prameňov. Pri rozčesávaní tiež môže byť nápomocný olej na vlasy. Šampón s obsahom chinínu je vhodný aj na denné použitie, ak je to potrebné, ale snažte sa obmedziť frekvenciu umývania vlasov, aby nedošlo k ich zbytočnému vysušovaniu. Proti vypadávaniu vlasov môžete denne aplikovať vlasovú vodu s chinínom, ktorá na rozdiel od šampónu nevyžaduje zbytočné umývanie vlasov. Po použití šampónu chinín nezabudnite na kondicionér, ktorý pomáha doplniť hydratačné zložky, keďže šampón ich neobsahuje. Vlasovú masku je tiež dobré aplikovať pravidelne, raz týždenne alebo každých desať dní, pre optimálnu výživu a hydratáciu pokožky vlasov.

 

Obsah balíčka:
- Chinínová maska (250 ml): Na hĺbkovú výživu a hydratáciu vlasov, obnovuje vitalitu a pružnosť.
- Šampón Chinín (200 ml): Jemne čistí a podporuje silu a rast zdravých vlasov.
- Kondicionér po šampóne Chinín (200 ml): Ošetruje vlasy po celej ich dĺžke, zanecháva ich hladké, lesklé a ľahko rozčesateľné.
- Chinínová voda s rozprašovačom (200 ml): Posilňuje vlasové korienky a bojuje proti vypadávaniu vlasov, ideálna na každodenné použitie.

 

Ako používať balíček ''Chinín care+''
1. Začnite umytím vlasov šampónom Chinín, ktorý šetrne čistí a pripravuje vlasy na ďalšiu starostlivosť. Naneste na mokré vlasy a jemnými krúživými pohybmi vytvorte penu. Nechajte pôsobiť niekoľko minút, aby aktívne zložky mohli preniknúť hlboko do vlasových korienkov, a potom dôkladne opláchnite.
2. Po umytí šampónom aplikujte kondicionér, ktorý pomôže vyhladiť vlasové vlákna a uľahčí rozčesávanie. Vmasírujte ho do dĺžky vlasov a nechajte pôsobiť podľa odporúčaní. Kondicionér okrem toho poskytuje UV ochranu a chráni vlasy pred teplom, čím zabraňuje ich poškodeniu.
3. Raz týždenne doprajte vašim vlasom luxusnú ošetrujúcu Chinínovu masku. Aplikujte ju na vlasy ako zábal a nechajte pôsobiť aspoň 10 minút. Táto hĺbková výživa obnovuje vlasy od korienkov po končeky a zanecháva ich silné a vitálne. Po aplikácii masky nie je potrebné používať kondicionér.
4. Na záver použite Chinínovú vodu, ktorá je srdcom celého balíčka. Táto výnimočná vlasová voda s praktickým rozprašovačom sa aplikuje na pokožku vlasov po každom umytí. Rovnomerne ju nastriekajte a jemne vmasírujte, pričom venujte zvýšenú pozornosť problematickým oblastiam. Chinínová voda posilňuje vlasové korienky, podporuje rast a zdravie vlasov a netreba ju oplachovať.

 

S balíčkom '' Chinín Care +'' si môžete byť istí, že vaše dlhé vlasy dostanú všetko, čo potrebujú pre svoju vitalitu a krásu. Tento balíček je ideálny pre tých, ktorí hľadajú komplexnú a efektívnu starostlivosť pre svoje dlhé vlasy. Obohatený o silu chinínu a ďalšie účinné látky, balíček ''Chinín Care+ '' je vašou cestou k silným, zdravým a lesklým vlasom. Doprajte si to najlepšie pre vašu korunu krásy a pocíťte rozdiel s každým použitím.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK