Akcia
Kód: 000073 | Značka: Milva

Chinín forte care +

19 € 20,40 € Zľava 6 %
Skladom

Balíček Chinín Forte Care + pre veľmi slabé a silno vypadávajúce vlasy

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Kategória: Balíčky

Chinín forte care +

 

Ultimátny balíček pre tých, ktorí bojujú s veľmi slabými a dlhodobo vypadávajúcimi vlasmi. Tento komplexný set poskytuje všetko, čo potrebujete na obnovenie životnosti a zdravia vašich vlasov.

Prečo zvoliť práve ''Chinín Forte Care+''
Zbavte sa obáv z dlhodobo vypadávajúcich a slabých vlasov s balíčkom ''Chinín Forte Care +''. Balíček je výsledkom starostlivého výberu produktov, ktoré cieľavedome riešia problémy s vlasovou kondíciou. Využívajte silu chinínu, aby ste svojim vlasom navrátili život, vitalitu a silu. Balíček poskytuje:

  • Intenzívna Starostlivosť: Balíček obsahuje produkty, ktoré zaisťujú komplexnú starostlivosť od korienkov až po končeky vlasov.
  • Posilnenie a Regenerácia: Vďaka vysokému obsahu chinínu v šampóne a vode, vlasom poskytujete potrebné látky pre ich posilnenie a podporu rastu.
  • Hĺbková Výživa: Maska Chinín Forte s bohatými zložkami intenzívne vyživuje vlasy a podporuje ich regeneráciu.
  • Ochrana: Kondicionér s UV filtrom a termickou ochranou chráni vlasy pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a zároveň im dodáva lesk a hebkosť.

 

Náš tip:
Ak máte dlhé vlasy náchylné k poškodeniu, lámaniu a zamotaniu, je kľúčové ich pred kúpeľom vláskov dôkladne a opatrne rozčesať. Aby ste tento proces zjednodušili a zefektívnili aplikujte rúžovú vodu Milva alebo olej na vlasy. Ak potrebujete, môžete používať šampón s obsahom chinínu každodenne, ale mali by ste sa vyhnúť príliš častému umývaniu vlasov, čo by mohlo viesť k nadmernému vysúšaniu. Proti vypadávaniu, aplikujte dennú dávku chinínovej vlasovej vody, ktorá, na rozdiel od šampónu, nevyžaduje každodenné umývanie. Po použití šampónu s chinínom nezabudnite na kondicionér, ktorý dodá vlhkosť, keďže šampón sám o sebe hydratačné látky neobsahuje.
Pokiaľ ide o vlasovú masku, máte na výber z dvoch metód:
Pre vlasy so sklonom k masteniu, navlhčite vlasy pred aplikáciou masky a nechajte ju pôsobiť 20-30 minút. Potom prejdite na umývanie šampónom a ďalšie kroky.
Pre suché alebo veľmi suché vlasy a pokožku hlavy, masku naneste tradičným spôsobom po umytí šampónom. Po desiatich minútach dôkladne opláchnite veľkým množstvom vody.

 

Obsah balíčka:
1x Šampón Chinín Forte (200ml):
S extra vysokým obsahom chinínu, tento šampón cieli priamo na slabé a vypadávajúce vlasy, posilňuje ich a podnecuje rast nových, silných a odolných vlasov. Jeho šetrné zloženie je vhodné pre pravidelné používanie a prispieva k zníženiu vypadávania vlasov a ich celkového posilnenia.
1x Chinínová voda Forte s rozprašovačom (200ml):
Tento produkt je neoceniteľným pomocníkom v dennom rituály starostlivosti o vlasy. Stačí niekoľko strieknutí po umytí vlasov, a vlasové korienky aj pokožka hlavy sú okamžite oživené a posilnené. Voda sa vďaka rozprašovaču aplikuje rovnomerne a rýchlo vstrebáva, čo zjednodušuje používanie a poskytuje vlasom okamžitú výživu.
1x Kondicionér po šampóne chinín (200ml):
Ideálny na ošetrenie vlasov po umytí, tento kondicionér chráni vaše vlasy pred vonkajšími vplyvmi vďaka obsahu UV filtra a termickej ochrane. Zanecháva vlasy hladké, ľahko rozčesateľné s nádherným leskom.
1x Maska Chinín Forte (250ml):
Pre hĺbkovú regeneráciu a výživu vlasov je tu maska Chinín Forte. Tento produkt je špeciálne navrhnutý na intenzívnu starostlivosť o vlasy, posilňuje ich od korienkov až po končeky a napomáha obnove ich prirodzenej sily a krásy.

 

Ako používať balíček ''Chinín forte care +''.
1. Začnite umytím vlasov šampónom Chinín Forte.
2. Po umytí aplikujte kondicionér a nechajte pôsobiť podľa odporúčaní, potom dôkladne opláchnite.
3. Raz týždenne aplikujte Maska Chinín Forte na vlasy ako zábal a nechajte pôsobiť aspoň 10 minút, potom opláchnite.
4. Nastriekajte Chinínovú vodu Forte na pokožku hlavy a jemne vmasírujte. Neoplachovať.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte produkty pravidelne a pozorujte, ako vaše vlasy postupne naberajú na sile, hustote a zdravom vzhľade. Balíček Chinín forte care + je odpoveďou na vaše potreby vlasovej starostlivosti  pre tých, ktorí si prajú dlhodobo krásne a zdravé vlasy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK