Akcia
Kód: 000070 | Značka: Milva

Chinín care

10,50 € 12,40 € Zľava 15 %
Skladom

Je mimoriadne vhodný pre slabé a vyčerpané vlasy, ktoré nadmerne vypadávajú, ťažko sa rozčesávajú, majú sklon k lámaniu.

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Kategória: Objem a štruktúra vlasu

Chinín Care

 

Balíček ''Chinín Care'' je kľúčové riešenie pre všetky ženy a mužov, ktorí sa stretávajú s problémom slabých a vypadávajúcich vlasov. Tento prípravný set je špeciálne vytvorený tak, aby posilnil vaše vlasy, podporil ich rast a obnovil ich prirodzenú vitalitu.

 

Prečo si vybrať balíček ''Chinín Care''
- Vhodné pre slabé a vyčerpané vlasy
- Rieši problém nadmerného vypadávania
- Uľahčuje rozčesávanie a zabraňuje lámaniu
- Obsahuje výživné a posilňujúce zložky

 

Náš tip pre dokonalú starostlivosť:
Balíček ''Chinín Care'' je špeciálne navrhnutým pre krátke a stredne dlhé vlasy, ktoré sú slabé, mastia sa, vypadávajú a lámu sa. Šampón Chinín zabezpečuje zdravý rast vlasov a je ideálny pre obdobia zvýšeného vypadávania spôsobeného stresom alebo zmenami sezón. Po každom umytí vlasov použite kondicionér z tohto balíčka, ktorý nielenže zabezpečí ľahké rozčesávanie, ale aj dodá vlasom potrebnú ochranu vďaka UV filtru. Chinínová voda, ktorá je súčasťou tohto balíčka, je vhodná na denné použitie a aplikuje sa priamo na vlasové korienky pre maximálny účinok.

 

Obsah balíčka ''Chinín Care'':
- 1x Šampón Chinín (200ml): Oživuje vlasové korienky a podporuje rast zdravých vlasov.
- 1x Kondicionér po šampóne chinín (200ml): Hydratuje a chráni vlasy pred vonkajšími vplyvmi.
- 1x Chinínová voda s rozprašovačom (200ml): Stimuluje vlasové folikuly a redukuje vypadávanie.

 

Ako používať balíček ''Chinín care''.
1. Začnite vašu rutinu umytím vlasov šampónom Chinín, ktorý je navrhnutý na posilnenie a podporu rastu vlasov. Naneste ho na vlhké vlasy a jemne masírujte, aby sa aktívne látky dostali do vlasových korienkov. Po 5 minútach pôsobenia šampón dôkladne opláchnite.
2. Po umytí šampónom naneste kondicionér, ktorý pomôže hydratovať a vyhladiť vlasy, čím uľahčuje ich rozčesávanie. Aplikujte ho rovnomerne po celej dĺžke vlasov a nechajte pôsobiť 2-3 minúty, následne vlasy dôkladne opláchnite.
3. Ako posledný krok v starostlivosti o vaše vlasy, použite Chinínovú vodu. Pomocou rozprašovača aplikujte produkt priamo na pokožku hlavy a jemne ho vmasírujte. Ak máte problémy s určitými oblasťami, zamerajte sa na ne špeciálne. Chinínová voda nevyžaduje oplachovanie a môžete ju používať pravidelne pre neustálu podporu a výživu vlasov.

 

Investícia do Balíčka Chinín Care je investíciou do krásy a zdravia vašich vlasov. Doprajte si luxus zdravých, silných a žiarivých vlasov s týmto exkluzívnym setom. Vhodný pre každodennú starostlivosť, ako aj pre preventívnu ochranu proti strate a oslabeniu vlasov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK