Akcia
Kód: 000095 | Značka: Milva

Milva forte chinínové akciové balenie + darček

10,90 € 11,50 € Zľava 5 %
Skladom

Stimuluje krvný obeh, spevňuje vlasové folikuly, stimuluje rast zdravých a silných vlasov. Znižuje alebo úplne zastavuje stratu vlasov. Chinín je vhodný pre prechodnom, sezónnom vypadávaní vlasov, pri vypadávaní vlasov na základe stresu, aj pri dlhodobom vypadávaní vlasov. Ideálny pre poškodené a zničené vlasy.

 

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
14.12.2023
Kategória: Podľa typu vlasov

Milva Forte Chinínové akciové balenie Stimuluje krvný obeh, spevňuje vlasové folikuly, stimuluje rast zdravých a silných vlasov. Znižuje alebo úplne zastavuje stratu vlasov. Chinín je vhodný pre prechodnom, sezónnom vypadávaní vlasov, pri vypadávaní vlasov na základe stresu, aj pri dlhodobom vypadávaní vlasov. Ideálny pre poškodené a zničené vlasy.Prečo si vybrať tento baliček?
Hlavne ak ide o dlhodobý problém vypadávania vlasov, je lepšie začať silnešími opatreniami. Na začiatok je tento prípravok (podobne ako chinínová voda so ženšenom) vhodnejší než klasická chinínová voda vďaka intenzívnejšiemu pôsobeniu. Rýchlo pomôže obrátiť tendenciu vypadávania vlasov a stimuluje ich rast. Neskôr sa môže nahradiť klasickou chinínovou vodou.
Taktiež, pokiaľ ide o sezónne vypadávanie, je to jednoduché, efektívne a rýchle riešenie problému.
Pokiaľ ide o vlasy, ktoré ťažko znášajú / nepotrebujú časté umývanie ale potrebujú starostlivosť, je to vhodná  a plnohodnotná náhrada šampónov z chinínovej série.

Ak si Vaše vlasy vyžadujú profesionálnu starostlivosť, to je tá pravý baliček pre nich.

 

Skladovanie:
Uchovávajte v originálnom obale pri teplote 5-25°C na miestach mimo dosahu detí.
Obsah balíčka:
1x Šampón Chinín Forte, 200ml
1x Chinínová voda Forte s rozprašovačom, 200ml
1x Chinínová voda Forte, 100ml
+ darček Chinínová voda Forte, 100ml

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
D Avatar autora | 31.5.2022
S obchodom spokojnosť, čo sa týka kupovaneho produktu, tak zatial žiadny zázrak. Vlasy stále vypadávajú a už používam cca 4 týždne. :(

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK