Akcia
Kód: 000104 | Značka: Milva

Milva Ježko

8,50 € 9,30 € Zľava 8 %
Skladom

Spevní korienky vlasov, zastaví ich vypadávanie, lámanie a štiepenie končekov. Kľúčom k pekným, dlhým, hustým a hlavne zdravým vlasom je výživa od korienkov.

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Kategória: Podľa typu vlasov

Milva Ježko


Milva Ježko je zameraný na boj proti vypadávaniu vlasov a na podporu ich rastu. Chinín hlboko prenikne do vlasovej pokožky, prebudí spiace vlasové folikuly a poskytne im potrebné živiny. Posilňuje korienky vlasov, eliminuje ich vypadávanie, ošetruje lámavosť a štiepenie končekov. Je ideálny pre všetkých, ktorí túžia po pekných, dlhých a hlavne hustých zdravých vlasoch.Prečo si vybrať tento balíček:
Navrhnutý pre verných zákazníkov, ktorí už dlhú dobu používajú našu špeciálnu vlasovú kozmetiku pre podporu rastu vlasov. Nákup sady je finančne výhodnejší než nákup produktov jednotlivo. Proces nákupu je rýchly a nenáročný.


Prečo si vybrať balíček:
S touto dvojicou produktov Milva Ježko budú vaše vlasy nielen zdravšie a pevnejšie, ale budú rýchlo rásť. Navyše, jej pravidelné používanie zabezpečí dlhodobé zlepšenie stavu vlasov a ich kvality.
Obsah balíčka:
1x  Šampón Chinín Big 500ml – stimuluje vlasové korienky a podporuje rast nových, silných vlasov. Šampón je navrhnutý tak, aby bol šetrný k vašej pokožke a zároveň účinný proti nežiadúcemu vypadávaniu vlasov.
1x Chinínová voda sprej 300ml – Tento sprej je dokonalým doplnkom k šampónu. Aplikuje sa jednoducho a priamo na pokožku hlavy, kde jeho aktívne zložky rýchlo prenikajú do korienkov. Zvyšuje silu a pevnosť každého vlasu.

Zažite rozdiel, ktorý prináša kvalita a prírodná sila Milva Ježko. Objednajte si ešte dnes a zastavte vypadávanie vlasov s touto mimoriadnou sadou produktov. Vaše vlasy vám poďakujú!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK